Напишiть нам
Завантажити
Завантажте резюме
УКР дізнався, як знизити ціни на ліки

Сьогодні члени громади Києва зіштовхнулись зі значними економічними труднощами, проявом яких є падіння реальних доходів громадян. Особливо гостро це падіння відчули найбільш вразливі члени суспільства: пенсіонери, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші. Найяскравішим проявом реальних економічних проблем є зростання вартості ліків та, як наслідок, зменшення їх доступності, що в свою чергу впливає на стабільність, спокій та безпеку життя не лише киян, але й усіх громадян України. КП «Фармація», на превеликий жаль, не стало виключенням, та на даному етапі, з невизначених причин, не забезпечує членів київської громади ліками по доступній ціні.

Ініціативною групою ГО «Українська команда реформаторів» за підтримки ГО «Санація медицини», ГО «Логістичний штаб», ГО «Блакитний птах», ГО «Вільний вибір», ГО «Майбутнє Оболоні», БФ «Добротворці», БФ «Кожен може», БФ «Ескадрони Добра», МБФ «Свои», МБФ «Рес.Публіка» та представниками інших некомерційних організацій, створена робоча група, яка складається з провізорів, лікарів, економістів, юристів та інших фахівців, щодо аналізу діяльності КП «Фармація» та напрацювання рішень і пропозицій для вироблення шляхів, можливостей по забезпеченню громади ліками за доступними цінами в аптечних закладах комунального підприємства.

Основною нашою метою та ціллю є надання фахових напрацювань щодо рекомендацій та пропозицій керівництву КП «Фармація» для оптимізації та удосконалення процесів, як наслідок зменшення кінцевої ціни для споживача.

Після отримання і системного аналізу даних ми опублікуємо та висвітлимо їх в засобах масової інформації.

Також запрошуємо для конструктивного діалогу інші громадські організації, активістів, громадських діячів. Ваші пропозиції, рекомендації, інформацію щодо зловживань та порушень в КП «Фармація» просимо надіслати на електронну скриньку: ukr_reforms@ukr.net

Зворотнiй зв'язок
Громадська організація «УКР» запрошує до конструктивної співпраці інформаційних партнерів, ініціативні групи та неурядові організації. Ми впевнені, що історію творять ідеалісти, тому завжди відкриті до нових знайомств та спільних проектiв.
+38 067 361 89 00; +38 044 209 90 27
02121, м. Киiв, Харкiвське шосе, буд. 182, оф. 223