Напишiть нам
Завантажити
Завантажте резюме
Георгій Зубко
засновник «УКР»

Кандидат наук, доцент кафедри адміністративного права КНУ Шевченка, координатор громадської організації "Коло турботи"

Громадська організація "Коло турботи" займається наданням консультативної допомоги жителям міста Києва в захисті їх прав і свобод, допомагає в самоорганізації населення для вирішення загальних проблем. Реалізує освітні проекти. А з початком АТО "Коло турботы" організовує збір і передачу гуманітарної допомоги. Представники організації вчинили більше 40 виїздів у військові частини і зону АТО для передачі ліків, продуктів харчування і одягу. "Коло турботы" так само активно співпрацює з проектом "Народна філармонія" і керівником Русланою Лоцман в області надання допомоги воїнам АТО і підняття їх бойового духу.

Місце народження, освіта. Народився в Севастополі. У 2007 році закінчив Академію внутрішніх справ України (Київ) за фахом юрист-правознавець. У 2010 році захистив дисертацію. Кандидат юридичних наук.

Кар'єра. 1993-2004 рр. грав за хокейні команди: "Сокіл" Київ, "Крижинка" Київ. Кандидат в майстри спорту з хокею. Співзасновник ДЮСШ хокейної школи ХК Беркут.

2012 рр. - заступник командира взводу Роти патрульно-постової служби міліції Печерського РУ ГУ МВС України.

З 2012 р. по січень 2015 р. - заступник директора департаменту ПАО ХК Київмісьбуд.

З середини 2013 р. - блогер сайтів Українська правда і ЛІГА.net, Оглядач, Лівий берег. Пише на соціально-політичні теми, про необхідність проведення реформ в державі.

З 2014 р. - співзасновник суспільно-політичної школи "Civil and political shcool".

У сьогодення генеральний директор ТОВ ДЖИ- ПI ГРУП і викладач кафедри адміністративного права Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, доцент, кандидат наук. Викладає курс "Адміністративне право".

Займається вивченням і аналізом успішних зарубіжних практик децентралізації і реформування місцевого самоврядування, з метою розробки на їх основі ефективних реформ для України.

Зворотнiй зв'язок
Громадська організація «УКР» запрошує до конструктивної співпраці інформаційних партнерів, ініціативні групи та неурядові організації. Ми впевнені, що історію творять ідеалісти, тому завжди відкриті до нових знайомств та спільних проектiв.
+38 067 361 89 00; +38 044 209 90 27
02121, м. Киiв, Харкiвське шосе, буд. 182, оф. 223